Group stage - Round 1208:00
Ganzhou Ruishi FC
Yichun Grand Tiger
02
FT08:00
Shenzhen Juniors FC
Shanghai Port B
21
FT09:30
Quanzhou Yaxin
Hunan Xiangtao
02
FT11:30
Guangxi Lanhang
Hainan Star
22
FT Group stage - Round 1208:00
Taian Tiankuang
Langfang Glory City FC
20
FT08:30
Hubei Chufeng
Nantong Haimen Codion
02
FT09:00
Guandong GZ-Power FC
Guangxi Hengchen FC
01
FT09:00
Beijing IT
Shaanxi Union FC
20
FT11:30
Xi An Ronghai
Dalian Kuncheng City
02
FT Group stage - Round 1307:00
Xi An Ronghai
Hubei Chufeng
23
FT Group stage - Round 1307:50
Shanghai Port B
Guangxi Lanhang
10
FT09:00
Yichun Grand Tiger
Quanzhou Yaxin
20
FT11:00
Dalian Kuncheng City
Beijing IT
20
FT11:30
Nantong Haimen Codion
Shaanxi Union FC
POST Group stage - Round 1308:00
Langfang Glory City FC
Shandong Taishan B
20
FT08:00
Shenzhen Juniors FC
Guandong GZ-Power FC
21
FT10:00
Hainan Star
Ganzhou Ruishi FC
12
FT Group stage - Round 1308:00
Taian Tiankuang
Rizhao Yuqi
11
FT09:00
Guangxi Hengchen FC
Hunan Xiangtao
11
FT Group stage - Round 1311:30
Nantong Haimen Codion
Shaanxi Union FC
32
FT Group stage - Round 1409:00
Beijing IT
Langfang Glory City FC
10
FT09:00
Shaanxi Union FC
Shandong Taishan B
21
FT09:30
Hunan Xiangtao
Yichun Grand Tiger
00
FT11:30
Rizhao Yuqi
Dalian Kuncheng City
21
FT Group stage - Round 1408:00
Ganzhou Ruishi FC
Shanghai Port B
12
FT08:30
Hubei Chufeng
Taian Tiankuang
40
FT09:00
Guandong GZ-Power FC
Hainan Star
31
FT09:30
Quanzhou Yaxin
Guangxi Hengchen FC
11
FT11:30
Guangxi Lanhang
Shenzhen Juniors FC
11
FT11:30
Nantong Haimen Codion
Xi An Ronghai
10
FT Group stage - Round 1508:30
Hubei Chufeng
Dalian Kuncheng City
NS Group stage - Round 1510:00
Hainan Star
Guangxi Hengchen FC
NS11:00
Shandong Taishan B
Beijing IT
NS11:30
Guangxi Lanhang
Quanzhou Yaxin
NS Group stage - Round 1508:00
Langfang Glory City FC
Nantong Haimen Codion
NS08:00
Taian Tiankuang
Shaanxi Union FC
NS08:00
Shanghai Port B
Guandong GZ-Power FC
NS08:00
Shenzhen Juniors FC
Yichun Grand Tiger
NS08:00
Ganzhou Ruishi FC
Hunan Xiangtao
NS11:30
Xi An Ronghai
Rizhao Yuqi
NS Group stage - Round 1609:00
Guandong GZ-Power FC
Ganzhou Ruishi FC
NS09:00
Beijing IT
Taian Tiankuang
NS09:00
Shaanxi Union FC
Langfang Glory City FC
NS09:30
Hunan Xiangtao
Hainan Star
NS11:30
Rizhao Yuqi
Hubei Chufeng
NS Group stage - Round 1608:00
Shanghai Port B
Quanzhou Yaxin
NS09:00
Yichun Grand Tiger
Guangxi Lanhang
NS09:00
Guangxi Hengchen FC
Shenzhen Juniors FC
NS11:00
Dalian Kuncheng City
Nantong Haimen Codion
NS11:00
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
NS Group stage - Round 1708:00
Guangxi Lanhang
Hunan Xiangtao
NS08:00
Yichun Grand Tiger
Guandong GZ-Power FC
NS08:00
Quanzhou Yaxin
Ganzhou Ruishi FC
NS08:00
Shanghai Port B
Guangxi Hengchen FC
NS08:00
Shenzhen Juniors FC
Hainan Star
NS Group stage - Round 1708:00
Hubei Chufeng
Beijing IT
NS08:00
Taian Tiankuang
Dalian Kuncheng City
NS08:00
Shaanxi Union FC
Rizhao Yuqi
NS08:00
Nantong Haimen Codion
Shandong Taishan B
NS08:00
Langfang Glory City FC
Xi An Ronghai
NS Group stage - Round 1808:00
Ganzhou Ruishi FC
Guangxi Lanhang
NS