Qualification - Round Qualification Round 216:30
Zira FK
Dunajska Streda
40
FT16:45
Zimbru C
FC Ararat Armenia
03
FT17:00
Floriana
V. Guimaraes
01
FT17:00
Zurich
Shelbourne
30
FT17:00
F91 Dudelange
Hacken
26
FT17:00
Banik Ostrava
Urartu
51
FT17:00
Broendby
KF Llapi
60
FT17:00
Hapoel Beer Sheva
Cherno More Varna
00
FT17:00
Olimpija Ljubljana
Polissya
20
FT17:00
Djurgarden
Niederkorn
30
FT17:00
SC Dnipro-1
Puskas Akademia
03
CAN17:15
Maccabi Haifa
Sabah
03
FT17:30
FC CFR 1907 Cluj
Grodno
00
FT17:30
CSKA 1948
Buducnost
10
FT17:45
Basaksehir FK
La Fiorita
61
FT18:00
Radnicki 1923
FK Mornar
10
FT18:00
Osijek
Levadia
51
FT18:00
KAA Gent
Vikingur Gota
41
FT18:00
St. Gallen 1879
Tobol
41
FT18:00
Paksi
AEK Larnaca
30
FT18:15
NK Maribor
Univers. Craiova
20
FT18:45
St. PatrickĀ“s
Vaduz
31
FT18:45
Legia Warsaw
Caernarfon
60
FT18:45
Vikingur R
Egnatia Rrogozhine
01
FT18:45
Valur Reykjavik
St Mirren
00
FT19:00
FK Sarajevo
Spartak Trnava
00
FT19:00
Hajduk Split
HB Torshavn
20
FT19:00
Stjarnan Gardabaer
Paide
21
FT19:00
Zrinjski Mostar
Bravo
01
FT19:15
Breidablik
KF Drita
12
FT Qualification - Round Qualification Round 215:00
KF Drita
Breidablik
NS Qualification - Round Qualification Round 216:00
Pyunik
Struga Trim Lum
NS16:00
FC Flora
Virtus
NS18:00
Spartans H
KF Ballkani
NS19:00
FK Decic
Dinamo Batumi
NS Qualification - Round Qualification Round 215:00
Auda
Cliftonville
NS17:00
Fehervar
Sumgayit
NS17:00
Hacken
F91 Dudelange
NS18:30
Austria Wien
Tampereen Ilves
NS18:30
Spartak Trnava
FK Sarajevo
NS18:45
FK Mornar
Radnicki 1923
NS Qualification - Round Qualification Round 213:00
Marsaxlokk
FC Saburtalo Tbilisi
TBA13:00
Spartak Trnava
Aktobe
TBA13:00
FC Astana
Belaz Zhodino
TBA14:00
FC Astana
Milsami
NS15:00
KF Llapi
Broendby
NS15:00
Bravo
Zrinjski Mostar
NS15:00
FC Ararat Armenia
Zimbru C
NS15:00
Urartu
Banik Ostrava
NS15:00
Ordabasy
FC Differdange 03
NS16:00
Pafos
Zalgiris Vilnius
NS16:00
Tobol
St. Gallen 1879
NS16:00
FK Transinvest
Mlada Boleslav
NS16:00
Levadia
Osijek
NS16:00
AEK Larnaca
Paksi
NS16:00
Sabah
Maccabi Haifa
NS16:00
Polissya
Olimpija Ljubljana
NS16:30
IC Escaldes
AEK Athens
NS16:30
Paide
Stjarnan Gardabaer
NS17:00
Torpedo Kutaisi
Omonia Nicosia
NS17:00
FC Copenhagen
FCB Magpies
NS